Tesisat

Gri Mühendislik

Görünüm:
Hızlı Bakış

Ücretsiz Keşif ( 0546 867 27 27 )

(0)
0,00 TL

» Doğalgaz tesisatınız için ücretsiz keşif yapıyoruz.» Ücretsiz Keşşif hizmetimizden yararlanmak için sol alttaki formu doldurun ya da sol attaki düğmeye tıklayarak bizimle iletişime geçin.» Firmamız Gazdaş tarafından yetkilendirlmiştir...

Hızlı Bakış

Kombi Montajı

(0)
350,00 TL

» Bu hizmet sadece firmamızdan alınan ürünler için geçerlidir » Ürünün GAZDAŞ şartnamesine uygun olarak montajlanır » 10'lu kombi alt bağlantı seti ve montajı dahildir » Proje, ek baca uzatması, şalter, kombi dolabı flexler vb. gerekli olabilecek diğer ürünler hariçtir » Kombi montajı servisler tarafından yapılmaz » Servisler ilk çalıştırma ve..

Hızlı Bakış

Doğalgaz Projesi

(0)
550,00 TL

» Gazdaş Şartnamesine uygun proje çizimi, sayaç montajı, gerekli testlerin yapılması ve gaz açma işlemi » Proje hizmeti sadece Gaziantep merkez için verilmektedir » Gazdaş’a ödenecek harçlar fiyata dâhil değildir » Gaz tesisatı veya kombisi Gri Mühendislik'ten alınmayan daireler için proje hizmeti verilmemektedir..

Hızlı Bakış

Daire İçi Doğal Gaz Tesisatı

(0)
1.600,00 TL

» Daire içi doğalgaz tesisatı projesinin çizilip onaylatılması » GAZDAŞ şartnamesine göre çelik doğalgaz boru tesisatının yapılması » Sayaç montajının yapılması, testlerin yapılması ve gaz açma işlemi » GAZDAŞ yetkili personeli tarafından tesisat kontrolünün yapılıp doğalgaz uygunluk belgesinin verilmesi » Abonelik ve bağlantı bed..

Hızlı Bakış

Doğal Gaz Full Tesisat

(0)
3.200,00 TL

» Süpürgelik üstü kalorifer tesisatının çekilmesi, radyatörlere bağlanması,kombi altına sıcak soğuk su hatlarının taşınması » Doğalgaz tesisat projesinin çizilmesi, doğal gaz tesisatının GAZDAŞ şartnamesine uygun şekilde çekilmesi ve gaz açma işleminin yapılması işini kapsamaktadır. » Radyatör ve radyatör montajı fiyata dahil değildir » Kırım..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)